Horní menu

home

Změny v kalendáři koncertůPouhý týden uplynul od voleb a jejich výsledky už mají vliv i na program zvonohry : dnešní zpráva z Golčova Jeníkova přinesla zrušení koncertu objednaného na 1.12., neboť cit. "nové zastupitelstvo kulturní akce nepodporuje". Komentáře netřeba, závěr si jistě udělá každý sám.

Zvonohra stejně jako každý jiný hudební nástroj přinese radost a pohodu jen těm, kteří o to stojí a naši věrní posluchači za námi cestují často i daleko od svého bydliště. To nás pochopitelně těší a snažíme se je nezklamat. Prosím jen, abyste častěji sledovali náš kalendář plánovaných akcí, neboť jak vidno v současné době dochází k častým změnám třeba i během jediného dne. Datum poslední aktualizace je tam vždy uvedeno, takže si můžete být jisti platností celého seznamu.

Věřím, že negativních zpráv bude co nejméně a setkáme se brzy (tj. 28.října 2018) na dalších koncertech. Těšíme se na Vás !

P2008-0614007.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Česky English

Napište nám

Naši partneři