Horní menu

home

Poslední změny v programu koncertů !Datum konání:
12.10.2017

1/.Plánovaný velký koncert v Eindhovenu (NL) byl již potřetí odložen, tentokrát až na 24. listopad 2017. Protože to bude velké výpravné představení Roaming Bells spolu s videoprojekcí a světly, příprava celého programu je velmi komplikovaná. Partnerem akce bude společnost PHILIPS.

2/.Vánoční koncert na lodi v Praze 23.12.2017 : letos budeme opět na jiném místě, a to u pravého břehu Vltavy blíže k Mánesovu mostu, tj. nad plovoucí pizerrií Grosseto. Nejlepší poslech bude v tomto případě zřejmě z parku na Alšově nábřeží, případně z Mánesova mostu. Důvody této změny bohužel nemohu ovlivnit, takže budeme zvažovat, za jakých podmínek či zda vůbec budeme v dalších letech v tradici těchto koncertů pokračovat.

3/.Koncert na Staroměstském náměstí v Praze 25.12.2017 je závazně potvrzen a bude mít včas všechna potřebná povolení, tady snad k žádným změnám už nedojde.

Před Vánoci už snad budeme mít k dispozici avizované CD. Nahrávku zvonohry spolu s francouzskou hudební skupinou Minor Sing jsme pořídili už v květnu letošního roku, ale kvůli technickým problémům na straně producenta se vydání opozdilo. Jakmile zásilka dorazí, ihned to oznámíme v Aktualitách.

Zachovejte nám přízeň a přijďte se potěšit hudbou zvonů na naše koncerty. Těšíme se na Vás !


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Česky English

Napište nám

Naši partneři