Horní menu

home

Poděkování a zhodnocení roku 2018Úspěšně jsme zakončili koncertní rok 2018 a děkujeme všem příznivcům zvonohry za hojnou účast ! Mám radost také ze stoupajícího zájmu v České republice, vyjížděli jsme celkem 11 x mimo Prahu i na Moravu. Přestože předvánoční koncerty tentokrát soustavně pronásledoval déšť, při poslední akci  ve Slavonicích 28.prosince nám zřejmě za odměnu počasí mimořádně přálo a koncert se opravdu vydařil. Vážně nemocného Gildase Delaporte (přejeme brzké uzdravení !) zastoupil nizozemský carillonér Frank Steijns, kterého střídal Radek Rejšek. Podle ohlasů přinesli posluchačům krásný zážitek, za což jim také patří mé poděkování.

Na druhou stranu mě mrzí trvale laxní přístup pražských Městských částí. Navzdory desítkám kdysi slibovaných koncertů jsou našimi trvalými zákazníky prakticky jen 4 z 57 městských částí, k nimž se občas přidají 1-2 další. Je zřejmě výmluvné, že mezi nimi není Zbraslav ani žádná z velkých MČ v centru města, ale raději budeme jezdit tam, kde jsme vítáni. Tradiční vystoupení na Staroměstském náměstí objednává pravidelně vždycky pořadatel vánočních trhů, koncert na lodi je pak zcela soukromou aktivitou, realizovanou jen za pomoci a nadšení několika přátel. Také jim chci vyslovit svůj dík.

Věřím, že se zvonohře bude dařit i nadcházejícím roce a budeme posluchačům nadále přinášet radost a potěšení z hudby zvonů. Přeji vám krásné dny a pevné zdraví, zůstaňte nám v přízni - těšíme se na vás !

Petr R.ManoušekP2018-1228636.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Česky English

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Chráněno službou reCAPTCHA.

Naši partneři