Horní menu

home

Koncerty zvonohry 2018Přátelé,

po kratší odmlce a mnohých změnách se nám konečně ujasnil rozvrh koncertů na další měsíc, takže zvonohra už tento čtvrtek odjíždí do Belgie. Nieuwpoort je už tradičním místem, kam přicházejí posluchači z přímořských letovisek na celém pobřeží Belgie i z blízké Francie a nezůstává jen u samotné zvonohry - ukázka z loňských koncertů zde :

https://www.mediathek-hessen.de/medienview_18174_Horst-G%C3%BCnther-OK-Rhein-Main-Konzert-in-Nieuwpoort-Belgien-vor-dem-Rathaus-der-Stadt.html

Pak budou následovat dva koncerty v belgickém městě Temse a potom přesun do Holandska na velký kulturní festival:

  IMG_5787.jpgPo návratu do ČR se zvonohrou oslavíme 500 let zvonu "Maria" na Jindřišské věži v Praze a pak už nás čekají říjnové koncerty. Každoročně největší zájem o zvonohru bývá v prosinci, zatím máme na tento měsíc devět závazných rezervací. Přestože jsem už neměl v úmyslu pokračovat s koncerty na lodi, stále přibývající dotazy z různých stran mě přiměly ke změně názoru. Tedy i letos budete mít příležitost slyšet hudbu zvonů na Vltavě v podání Rosemarie, místo zakotvení lodi upřesníme později.

Zachovejte nám přízeň, těšíme se na Vás !

Petr R.Manoušek

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Česky English

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Naši partneři